• پودر بلک لایت از رنگدانه های رنگ روشن تشکیل شده که به نور های بلک لایت واکنش نشان داده و بسیاز درخشنده می شوند. از پودر های بلک لایت برای گریم،صنایع دستی،طراحی و دیزاین،درست کردن رنگ با آب به صورتی که از روی لباس و... پاک شود.

  25,000 تومان موجود
  8 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • ماژیک نامرئی بلک لایت LED دار

  29,000 تومان موجود
  4 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • رنگ اکرلیک 250 گرمی بلک لایت رنگ های بلک لایت قابلیت درخشندگی بسیار زیاد در نور بلک لایت را دارند و با بهترین کیفیت توسط بلک لایت تولید شده است.

  50,000 تومان موجود
  18 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • رنگ اکرلیک نیم کیلویی بلک لایت رنگ های بلک لایت قابلیت درخشندگی بسیار زیاد در نور بلک لایت را دارند و با بهترین کیفیت توسط بلک لایت تولید شده است. این نوع رنگ به صورت مرئی بوده و حلالآب می باشد ، رنگ های پلاستیک بلک لایت در برابر نور خورشید و نور بلک لایت مقاوم هستند. قابل استفاده بر روی بوم،پارچه،تخته،دیوار،لوازم دکوراتیو و...

  70,000 تومان موجود
  36 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • لاک بلک لایت در جه یک در انواع رنگ های متنوع و بسیار زیبا. این نوع لاک ها در نور بلک لایت انعکاس بسیاز زیبای رو به نمایش می گذارند.

  39,000 تومان موجود
  12 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • رنگ لاینر بلک لایت خمیر دورگیر یا لاینر بلک لایت درنقاشی ویترای برای ترسیم خطوط محیطی طرح استفاده می شود به این صورت که تمام خطوط طرح مورد نظر به وسیله ی آن ترسیم می شود و سپس رنگ گذاری توسط رنگهای ویترای داخل خطوط انجام می گیرد.

  29,000 تومان موجود
  2 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • اسپری رنگ روغن  بلک لایت ماندگاری و درخنشدگی بسیار زیاد در برابر نور های بلک لایت. اسپری بلک لایت مرئی بوده و در نور عادی هم قابل رویت می باشد و همچنین در تاریکی در برابر نور های بلک لایت بسیار دخشنده هستند. توجه: اسپری بلک لایت در تاریکی نوری ندارد و اگر محصولی می خواهید که در تاریکی نور بدهد اینجا کلیک کنید.

  160,000 تومان موجود
  10 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • خرید محصول

  با یک تیر دو نشان بزنید! ماژیک دو رنگ مرئی بلک لایت در یک درب آن رنگ زرد و درب دیگر رنگ های صورتی،ابی،نارنجی،سبز می باشد. انتخاب رنگ ها در سبد خرید ممکن می باشد. قابلیت استفاده روی کاغذ،مقوا و... درخشندگی بسیار زیبا در برابر نور بلک لایت.

  15,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • این محصولات سازگار با محیط زیست بوده و هیچ گونه ضرری برای بدن انسان و موجودات زنده نداشته  فاقد مواد رادیو اکتیو می‌باشد، پس از دریافت محصول حداقل محصول را ۲ ساعت در مقابل نور خورشید و یا لامپ، چراغ قوه و … قرار دهید تا در تاریکی شاهد درخشش و نوردهی محصولات باشید. توجه: این محصول از نوع درجه یک می باشید و کیفیت پایین آن در حال حاضر موجود نیست!

  500,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • اسپری نئون شبنما (نور در تاریکی) قابلیت ذخیره نور و نور افشانی در تاریکی! این اسپری بسیار زیبا در روشنایی نور را در خود ذخیره و در تاریکی مطلق نورانی می شود. حجم:400 ml

  540,000 تومان موجود
  13 نقد(ها)
  بیشتر
  پیـش فــروش
  موجود
 • خرید محصول

  رنگ روغن 250 گرمی بلک لایت

  50,000 تومان موجود
  4 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • خرید محصول

  رنگ تیوب بلک لایت استفاده های کاربردی زیادی دارد،حلال این رنگ آب بوده و از نوع اکرلیک می باشد. این نوع رنگ با اینکه حلال آب است مقاومت بسیار زیادی در برابر آب داشته و براحتی از روی بوم پاک نمی شوند. قابل استفاده برای طراحی و دیزان،نقاشی و...

  55,000 تومان ناموجود
  28 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف