لوازم نورانی نئون  ( 31 محصول وجود دارد. )

لوازم نورانی نئون

محصولات
در صفحه
نمایش 1 - 12 از 31 قلم کالا
 • 5,000 تومان

  دستبند شب تاب ضخیم بلک لایت ازنوع Dark / Glow می باشد که نور خورشید،لامپ و یا بلک لایت را در خود ذخیره کرده و به میزان زمانی که به آن نور تابیده شود،نورافشانی می کند. این دست بند زیبا هم در نور بلک لایت درخشنده هست و هم در تاریکی بدون نیاز به نور بلک لایت. این دستبند بسیار زیبای شب تاب را فراموش نکنید!

  5,000 تومان
 • 25,000 تومان
  ناموجود

  پک 100 تایی دستبند Glow Stick ساخته شده از دو مایع شیمیایی است که زمان خم کردن این دوماده با هم ادقام شده و تجزیه می شوند و بین 3 تا 6 ساعت نورافشانی می کنند بدون  نیاز به منبع انرژی نور یا باتری!با توجه به مناسب بودن قیمت این دستبند ها بیشتر در کنسرنت ها و میهمانی ها از این عینک استفاده شده و به تمامی مهیمانان داده می شود.

  25,000 تومان
 • 4,000 تومان

  عینک نورانی GlowSticks ساخته شده از دو مایع شیمیایی است که زمان خم کردن این دوماده با هم ادقام شده و تجزیه می شوند و بین 3 تا 6 ساعت نورافشانی می کنند بدون  نیاز به منبع انرژی نور یا باتری!با توجه به مناسب بودن قیمت این عینک ها بیشتر در کنسرنت ها و میهمانی ها از این عینک استفاده شده و به تمامی مهیمانان داده می شود.

  4,000 تومان
 • 4,000 تومان
  حراج!

  فانوس گردنی 6 اینچ  کاربرد های بسیار زیادی دارد این میله یا باتوم ها با خم کردن 6 تا 12 ساعت نرافشانی می کنند و از آن می توان برای امداد جاده ها،استفاده برای هشدار ها،کنسرت ها و میهمانی ها و در مکان هایی که ممکن است برق نباشد مانند کوه و... بدون نیاز به برق یا باتری می توانید با خم کردن این میله ها از نور افشانی آن لذت ببرید.

  4,000 تومان
 • 11,000 تومان
  حراج!

  بادکنک نورانی LED پک 5 تایی

  11,000 تومان
 • 4,500 تومان
  ناموجود

  گوشواره دایره ای نورانی GlowSticks

  4,500 تومان
 • ناموجود

  لیوان نورانی GlowCup لیوان نورانی بدون نیاز به باتری و منبع انرژی ساعت نورافشانی 6 تا 12 ساعت،برای اطلاعات بیشتر به فیلم در ادامه توضیحات توجه نمایید.

 • 1,500 تومان

  دستبند نورانی Glowsticks  دستبند نورانی گلو استیک بدون نیاز به برق و باتری. تکنولوژی: گلو استیک

  1,500 تومان
 • 4,500 تومان

  تل خرگوشی نورانی Glowsticks

  4,500 تومان
 • 25,000 تومان
  ناموجود

  عینک LED نئون ساخته شده با تکنولوژی LED به صورتی نور افشانی می کند که هموراه مانند نور نئون می درخشد این عینک زیبا دارای 3 افکت روشن و خاموش،فلشر سرعت پایینوفلشر سرعت بالا است.اگر می خواهید محصولی ارزان با کیفیت مناسب و نورافشانی بسیار زیبا را داشته باشید تا در جشن ها،میهمانی ها و کنسرت ها بدرخشید،ازعینک های LED نئون مدل G01 استفاده کنید.

  25,000 تومان
 • ناموجود

  عینک نئون ریبن افکت دار مدل:EG1 ساخته شده از تکنولوژی جدید نئون های الکترونیکی بسیار حرفه می باشد، قابل توجه شما بلک لایتی ها این محصول نئون هست و طرح نئون نیست شما با گذاشتن عینک عینک بسیار حرفه ای درخشندگی نئون واقعی را تجربه خواهید کرد.عینک EG1 داری یک عدد ریموت کنترل می باشد که با فشردن آن می توان عینک را روشن خاموش و افکت فلشر آرام و فلشر سریع را...

 • 4,000 تومان

  یخ نورانی Glow این یخ بسیار نورانی زیبا از نوع درجه یک بدون نیاز به منبع انرژی با فشار آوردن به دکمه روی یخ تا چند ساعت از درخشندگی آن لذت ببرید.

  4,000 تومان
نمایش 1 - 12 از 31 قلم کالا