عینک نورانی  ( 14 محصول وجود دارد. )

عینک های نورانی

محصولات
در صفحه
نمایش 1 - 8 از 14 قلم کالا
 • 4,000 تومان

  عینک نورانی GlowSticks ساخته شده از دو مایع شیمیایی است که زمان خم کردن این دوماده با هم ادقام شده و تجزیه می شوند و بین 3 تا 6 ساعت نورافشانی می کنند بدون  نیاز به منبع انرژی نور یا باتری!با توجه به مناسب بودن قیمت این عینک ها بیشتر در کنسرنت ها و میهمانی ها از این عینک استفاده شده و به تمامی مهیمانان داده می شود.

  4,000 تومان
 • 5,000 تومان
  حراج!

  عینک نورانی طرح قلب GlowSticks ساخته شده از دو مایع شیمیایی است که زمان خم کردن این دوماده با هم ادقام شده و تجزیه می شوند و بین 3 تا 6 ساعت نورافشانی می کنند بدون  نیاز به منبع انرژی نور یا باتری!با توجه به مناسب بودن قیمت این عینک ها بیشتر در کنسرت ها و میهمانی ها از این عینک استفاده شده و به تمامی مهیمانان داده می شود.

  5,000 تومان
 • ناموجود

  عینک LED کرکره ای بلک لایت این عینک بسیار زیبا ساخته شده از بدنه پلاستیک فشرده شیشه ای رنگ بسیار سبک بوده و همچنین برای روشن کردن کافی است دکمه آن را فشار داده و از نور افشانی LED ها با هفت رنگ و 4 افکت متفاوت لذت ببرید.

 • 25,000 تومان
  ناموجود

  عینک LED نئون ساخته شده با تکنولوژی LED به صورتی نور افشانی می کند که هموراه مانند نور نئون می درخشد این عینک زیبا دارای 3 افکت روشن و خاموش،فلشر سرعت پایینوفلشر سرعت بالا است.اگر می خواهید محصولی ارزان با کیفیت مناسب و نورافشانی بسیار زیبا را داشته باشید تا در جشن ها،میهمانی ها و کنسرت ها بدرخشید،ازعینک های LED نئون مدل G01 استفاده کنید.

  25,000 تومان
 • ناموجود

  عینک نئون ریبن افکت دار مدل:EG1 ساخته شده از تکنولوژی جدید نئون های الکترونیکی بسیار حرفه می باشد، قابل توجه شما بلک لایتی ها این محصول نئون هست و طرح نئون نیست شما با گذاشتن عینک عینک بسیار حرفه ای درخشندگی نئون واقعی را تجربه خواهید کرد.عینک EG1 داری یک عدد ریموت کنترل می باشد که با فشردن آن می توان عینک را روشن خاموش و افکت فلشر آرام و فلشر سریع را...

 • 15,500 تومان
  حراج! ناموجود

  عینک LED لیوان مدل G4 دارای 3 افکت

  15,500 تومان
 • 9,500 تومان
  ناموجود

  عینک کرکره ای بلک لایت در رنگ های متفاوت و بسیار زیبا عینک عینک های بسیار زیبا به نور بلک لایت واکنش نشان داده و بسیار درخشنده می شوند. با این عینک زیبا در میهمانی ها بدرخشید!

  9,500 تومان
 • 15,000 تومان
  ناموجود

  عینک کرکره ای شب تاب این عینک تشکیل شده از ترکیب پلاستیک فشرده و دانه های سنگ معدن باعث می شود تا از تاریکی شب لذت برده و بردخشید.

  15,000 تومان
نمایش 1 - 8 از 14 قلم کالا